uitslagen 4 Januari

     PROGRAMMA ZATERDAG   4 Januari 2020
Scheemda
TIJDSTIP POULE               Uitslag Zaalwacht
09.00 Jo9-2 VVS Jo9-1   Heiligerlee Jo9-1 0 2 Heiligerlee
09.20 Jo9-2 SJO Oldambt Jo9-2   BNC Jo9-1 1 2 Heiligerlee
09.40 Jo9-2 Heiligerlee Jo9-1   SJO Oldambt Jo9-2 3 3 Heiligerlee
10.00 Jo9-2 VVS Jo9-1   BNC Jo9-1 0 2 Heiligerlee
10.20 Jo9-1 BATO Jo9-1   WVV Jo9-1 0 2 Heiligerlee
10.40 Jo9-1 SJO Oldambt Jo9-1   BATO Jo9-1 4 0 Heiligerlee
11.00 Jo9-1 WVV Jo9-1   SJO Oldambt Jo9-1 1 4 Heiligerlee
11.20 Jo10-3 BATO Jo10-3   MOVV Jo10-2 1 2 Heiligerlee
11.40 Jo10-3 WVV Jo10-3   WVV Mo11-1 0 0 Heiligerlee
12.00 Jo10-3 MOVV Jo10-2   WVV Jo10-3 4 1 Heiligerlee
12.20 Jo10-3 BATO Jo10-3   WVV Mo11-1 0 2 Heiligerlee
12.40 Jo10-1 WVV Jo10-2   MOVV Jo10-1 0 2 Heiligerlee
13.00 Jo10-1 BATO Jo10-1   WVV Jo10-1 5 1 Heiligerlee
13.20 Jo10-1 MOVV Jo10-1   BATO Jo10-1 0 2 Heiligerlee
13.40 Jo10-1 WVV Jo10-2   WVV Jo10-1 0 2 Heiligerlee
14.00 Jo12-1 SJO AWC Jo12-1   Bellingwolde Jo12-1 3 3 Heiligerlee
14.20 Jo12-1 SJO Oldambt Jo12-2   VVS Jo12-1 0 1 Heiligerlee
14.40 Jo12-1 SJO Oldambt Jo12-1   SJO AWC Jo12-1 0 3 Heiligerlee
15.00 Jo12-1 Bellingwolde Jo12-1   VVS Jo12-1 2 0 Heiligerlee
15.20 Jo12-1 SJO Oldambt Jo12-1   SJO Oldambt Jo12-2 1 0 Heiligerlee
15.40 Jo15-1 Heiligerlee Jo15-1   BATO Jo15-1 2 0 Heiligerlee
16.10 Jo15-1 BNC Jo15-1   WVV Jo15-1 1 3 Heiligerlee
16.40 Jo15-1 WVV Jo15-1   BATO Jo15-1 2 0 Heiligerlee
17.10 Jo15-1 BNC Jo15-1   Heiligerlee Jo15-1 0 23 Heiligerlee
17.40              
               
     PROGRAMMA ZATERDAG   4 Januari 2020
Oostwold
TIJDSTIP POULE               Uitslag Zaalwacht
09.00              
09.20 Jo8-2 BATO Jo8-2   BATO Jo8-3 3 1 WVV
09.40 Jo8-2 MOVV Jo8-1   Heiligerlee Jo8-1 2 2 WVV
10.00 Jo8-2 Heiligerlee Jo8-1   BATO Jo8-3 2 1 WVV
10.20 Jo8-2 MOVV Jo8-1   BATO Jo8-2 0 4 WVV
10.40 Jo12-2 VVS Jo12-2   Kroonpolder Jo12-1 3 0 WVV
11.00 Jo12-2 SJO Oldambt Jo12-3   SJO Oldambt Jo12-4 0 7 WVV
11.20 Jo12-2 Kroonpolder Jo12-1   SJO Oldambt Jo12-3 2 0 WVV
11.40 Jo12-2 VVS Jo12-2   SJO Oldambt Jo12-4 4 0 WVV
12.00 Jo14-2 VVS Jo14-1   BATO Jo14-1 1 0 WVV
12.30 Jo14-2 BATO Jo14-2   WVV Jo14-2 0 9 WVV
13.00 Jo14-2 BATO Jo14-1   BATO Jo14-2 3 2 WVV
13.30 Jo14-2 VVS Jo14-1   WVV Jo14-2 4 6 WVV
14.00 Mo17-2 WVV Mo17-2   VVS Mo17-2 2 1 WVV
14.30 Mo17-2 BNC Mo17-2   WVV Mo17-2 1 0 WVV
15.00 Mo17-2 VVS Mo17-2   BNC Mo17-2 3 4 WVV
15.30 Mo17-1 WVV Mo17-1   Westerwolde Mo17-1 4 1 WVV
16.00 Mo17-1 BNC Mo17-1   VVS Mo17-1 0 6 WVV
16.30 Mo17-1 Westerwolde Mo17-1   BNC Mo17-1 1 8 WVV
17.00 Mo17-1 WVV Mo17-1   VVS Mo17-1 2 6 WVV
17.30              
               
     PROGRAMMA ZATERDAG   4 Januari 2020
Finsterwolde
TIJDSTIP POULE               Uitslag Zaalwacht
09.00 Jo8-3 VVS Jo8-1   Kroonpolder Jo8-1 0 0 BATO
09.20 Jo8-3 SJO Oldambt Jo8-1   BATO Jo8-4 1 7 BATO
09.40 Jo8-3 Kroonpolder Jo8-1   SJO Oldambt Jo8-1 6 0 BATO
10.00 Jo8-3 VVS Jo8-1   BATO Jo8-4 0 2 BATO
10.20 Jo8-1 Bellingwolde Jo8-1   SJO AWC Jo8-1 3 0 BATO
10.40 Jo8-1 BATO Jo8-1   WVV Jo8-1 3 0 BATO
11.00 Jo8-1 SJO AWC Jo8-1   BATO Jo8-1 0 4 BATO
11.20 Jo8-1 Bellingwolde Jo8-1   WVV Jo8-1 0 1 BATO
11.40 Jo13-2 Bellingwolde Jo13-1   BATO Jo13-2 0 0 BATO
12.00 Jo13-2 Heiligerlee Jo13-1   BNC Jo13-1 0 2 BATO
12.20 Jo13-2 BATO Jo13-2   Heiligerlee Jo13-1 1 2 BATO
12.40 Jo13-2 Bellingwolde Jo13-1   BNC Jo13-1 1 2 BATO
13.00 Jo13-1 MOVV Jo13-1   SJO Oldambt Jo13-1 3 3 BATO
13.20 Jo13-1 SJO AWC Jo13-1   BATO Jo13-1 1 0 BATO
13.40 Jo13-1 SJO Oldambt Jo13-1   SJO AWC Jo13-1 0 0 BATO
14.00 Jo13-1 MOVV Jo13-1   BATO Jo13-1 1 2 BATO
14.20 Jo13-3 SJO Oldambt Jo13-2   Heiligerlee Jo13-2 6 0 BATO
14.40 Jo13-3 BNC Jo13-2   Bellingwolde Jo13-2 2 0 BATO
15.00 Jo13-3 Heiligerlee Jo13-2   BNC Jo13-2 1 0 BATO
15.20 Jo13-3 SJO Oldambt Jo13-2   Bellingwolde Jo13-2 6 0 BATO
15.40 Jo15-3 BATO Jo15-2   Westerwolde Jo15-1 2 0 BATO
16.10 Jo15-3 WVV Jo15-2   Bellingwolde Jo15-2 1 0 BATO
16.40 Jo15-3 Heiligerlee Jo15-3   BATO Jo15-2 0 5 BATO
17.10 Jo15-3 Westerwolde Jo15-1   WVV Jo15-2 0 2 BATO
17.40 Jo15-3 Heiligerlee Jo15-3   Bellingwolde Jo15-2 1 5 BATO
18.10              
               
     PROGRAMMA ZATERDAG   4 Januari 2020
Bellingwolde
TIJDSTIP POULE               Uitslag Zaalwacht
09.00 Jo14-1 SJO AWC Jo14-1   Kroonpolder Jo14-1 6 0 SJO AWC
09.30 Jo14-1 SJO Oldambt Jo14-1   WVV Jo14-1 11 1 SJO AWC
10.00 Jo14-1 SJO Oldambt Jo14-2   SJO AWC Jo14-1 0 8 SJO AWC
10.30 Jo14-1 Kroonpolder Jo14-1   WVV Jo14-1 3 3 SJO AWC
11.00 Jo14-1 SJO Oldambt Jo14-2   SJO Oldambt Jo14-1 3 4 SJO AWC
11.30 Jo15-4 BNC Jo15-2   Veelerveen Jo15-2 3 0 Veelerveen
12.00 Jo15-4 Heiligerlee Jo15-4   VVS Jo15-1 2 5 Veelerveen
12.30 Jo15-4 Veelerveen Jo15-2   Heiligerlee Jo15-4 0 0 Veelerveen
13.00 Jo15-4 BNC Jo15-2   VVS Jo15-1 6 0 Veelerveen
13.30 Jo15-2 Veelerveen Jo15-1   Bellingwolde Jo15-1 1 5 Veelerveen
14.00 Jo15-2 Heiligerlee Jo15-2   Kroonpolder Jo15-1 20 2 Veelerveen
14.30 Jo15-2 Bellingwolde Jo15-1   Heiligerlee Jo15-2 2 13 Veelerveen
15.00 Jo15-2 Veelerveen Jo15-1   Kroonpolder Jo15-1 4 0 Veelerveen
15.30 Jo16-1 Westerwolde Jo16-2   Kroonpolder Jo16-1 1 8 Westerwolde
16.00 Jo16-1 Westerwolde Jo16-1   SJO AWC Jo16-1 3 1 Westerwolde
16.30 Jo16-1 VVS Jo16-1   Westerwolde Jo16-2 0 3 Westerwolde
17.00 Jo16-1 Kroonpolder Jo16-1   Westerwolde Jo16-1 5 1 Westerwolde
17.30 Jo16-1 VVS Jo16-1   SJO AWC Jo16-1 3 3 Westerwolde
18.00